Mobiljet

Shitet nga: ardit 16 Sht 01:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

480 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Kauq L dhe dy fotele, kauqi mundet me u hap per me fjet .Jan shum te mir dhe te rehatshem jon ne gjendje shum te mir ,si dhe tavolina e xhamit. dhe nje kauq praktik i cili po ashtut hapet per fjetje...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim