Mobiljet

Shitet nga: nadi 25 Sht 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   700 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobiljet jan blere ne vitin2012ne Confort center tresh dhe dy fotele1800€, tani shes me550€,jane lekur.....mund te na kontaktoni ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim