Mobiljet

Shitet nga: N.N 06 Dhj 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten te gjitha mobiljet se bashku dhe ndaras
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim