Mobiljet

Shitet nga: Beta 13 Pri 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten mobiljet e qedrimit ditor me kete renditje 2 : 2 : 1, shitet tavolina dhe mbulesat. Jane shume praktike dhe te rehatshme per te qendruar. Jane shume te ruajtura, te punuara me dore nga druri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim