Moblije te dhomes se ndejes

Shitet nga: Riza 31 Tet 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobiljet e dhomes se ndejes. Mobiljet jane nje dyshe, nje treshe, dy fotele dhe nje taburet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim