Mojca dhe dollapa

Shitet nga: tuki 16 Shk 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mojca 3+3+1 te Simpos si dhe dollapa te Lesnines
Cmimi i mojcave eshe 200 euro poashtu edhe dollapat 200 euro te cilat jane ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim