Mojca te perdorura

Shitet nga: mobilje 10 Tet 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mojca te perdorura nje tresh dhe dy nisha
faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim