Mojca

Shitet nga: Mobilje 10 Tet 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Mojcat nje tresh dhe dy nisha
jan te perdorura
Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim