Mojcen - 1 tresh dhe 1 fotelje- 80 euro

Shitet nga: Mobile 18 Mar 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Uregjent shes Mojcen, nje tresh dhe nje fotelje, te cilat jane pershtatshme edhe per fjetje, ngase hapen. Te dyja jane ne gjendje te mire. Po ashtu shiten edhe mobile tjera. Shiten per shkak te ndryshimit te vendbanimit. Çmimi 90 euro. Informata ne tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim