NJËSH MBRETËROR shumë i rehatshëm

Shitet nga: G 30 Sht 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes njësh shum i bukur dhe shumë pak i përdorur.


Kontakti +37745452121 +viber


Faleminderit për mirëkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim