Orendi per Sallon dhe Kuzhine dhe Orbitrek

Shitet nga: Erin 13 Dhj 05:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

620 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten Orendite per sallon dhe kuzhine me material dru origjinal gjithashtu dhe shporeti. (550 euro)
Po ashtu dhe orbitrekun eshte i ri (70 euro)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim