Orendi per dhom pritje 3 tresha dhe dy fotele .U..

Shitet nga: xx 03 Gsh 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes orendin per dhom pritje Urgjent jane 3 tresha , dy fotele te gjitha qe shtrihen nje tavoline dite .Te gjitha te kombinuara bashk .Keto shiten komplet apo ndaras .Jane pak te perdorura por te ruajtura mir dhe ne gjendje perfekte.Keto shiten dhe nderrohen .Per me shum kontaktoni ne tel ose viber +377 44 374-664
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim