Orendi per dhome dite!

Shitet nga: Edmond 09 Shk 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten orendite per dhome dite me çmim të volitshëm (sipas marreveshjes).
Rregalli 6 pjesesh, 2 kauqa dhe nje fotele.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim