Orendi shtepiake 3,2 dhe 1

Shitet nga: Anonim 22 Sht 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Orendi shtepiake, "rreth" per dhoma te pritjes, 3,2 & 1.
Jane ne gjendje shume te mire pa asnje defekt, por per shkak te nje renovimi shtepiak i nderruam.
Rreth 5 vite te perdorura, qmimi fillestar i blerjes ishte 1400Euro.

VETEM BLERES SERIOZE!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim