Orendite per dhome dite

Shitet nga: Edmond 25 Jan 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

249,99 EUR   400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes garnituren e ormanave prej druri e perbere nga 6 pjese (si ne fotografi) me dimezione:
Gjeresia: 90 cm (3 cope);
Thellesia: 60 cm (1 cope) dhe 45 cm (2 cope)
Lartesia: 230 cm.
Po ashtu shes edhe kompletin e kauqave dhe nje fotele.
Mund te blehen komplet ose veq e veq!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim