Orman salloni dhe tavolin

Shitet nga: Petrit 06 Mar 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes orman salloni dhe tavolime vetem per 90 euro ne gjendje te shkelqyshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim