Ormar dhe Tepi

Shitet nga: Zana 10 Mar 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Ormari eshte i materialit medijapan. Brenda ka hapersire te mjaftueshme me rafte si dhe varse.

Tepija poashtu e kualitetit te larte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim