Paradhoma

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileria Arti Lipjan 20 Dhj 23:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Punojm paradhoma te gatshme dhe me porosi. Transportin e kryejmë.
Mund te thirrni edhe ne nr. Tel . 044-351-256 por mund te beni thirrje edhe ne viber ne nr +377-44-351-256 poashtu shkruani edhe ne email sepse ne pergjigjemi
Qmimi 115 euroo rissi risi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim