Prishtin

Shitet nga: Ertan Pupa 31 Jan 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Riparojm kauca karrika fotele te githa llojeve dhe koka kreveti te llojeve te ndryshme me shtof dhe skaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim