Prodhojm mobile me qmim t volitshem

Shitet nga: Mobileria "Fitimi" 08 Pri 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Prodhojm mobile me qmim t votlitshem dhe cilsi shum t mir prodhimet jan vendore punojm ganitura t ndryshme dhe sipas nevojave tuaja mund t na kontaktini n viber +38649.587.783 po ashtu dhe n faqen ton n facebook Mobileria "Fitimi"
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim