RIPAROJM TE GJITHA LLOJET E MOBILEJVE

Shitet nga: RIPARIM MOBILJESH 06 Dhj 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
RIPAROJM TE GJITHA LLOJET E MOBILEJVE ME QMIMET ME TE LIRA NE TREG NE OFROJM GARANTI PER PUNEN TON NR TELEFONI ( 044117686 )OSE VIBER (+37744735556RIPAROJM TE GJITHA LLOJET E MOBILEJVE DUKE FILLUAR NGA


KAUQ

GARNITURA KOMPLET

SEPAREJA

TABURE MODERNE DHE KLASIKA ME PULLA DHE FALLTA TE GJITHA

TRE ULES,DY ULES,FOTELE

DHOMA TE FJETJES

KARRIKA TE TRYEZEZ

KARRIKA RESTORANI ,LOKALI

KARRIKA KOMPJUTERI

ULSE MOTORRI,SKUTERI...

GJINDEMI NE PRISHTINE
.
ME TE GJITHA LLOJET E MATREIALIT SHTOF SKAJ LEKURE etj etj

PO ASHTU BEJM NDRRIMIN E GERSHANEVE TE KAUQAVEPER ME SHUM HOLLSIRA DHE INFO MUND TI SHIHNI FOTOT DHE NR TELEFONI : 044117686

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim