RIPAROJM TE GJITHA LLOJET E MOBILEJVE

Shitet nga: RIPARIM MOBILJESH 06 Dhj 01:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
RIPAROJM TE GJITHA LLOJET E MOBILEJVE ME QMIMET ME TE LIRA NE TREG NE JU GARNATOJM PER PUNEN TON Nr (044117686) ose Viber ( +37744735556 )RIPAROJM TE GJITHA LLOJET E MOBILEJVE DUKE FILLUAR NGA


KAUQ

GARNITURA KOMPLET

SEPAREJA

TABURE MODERNE DHE KLASIKA ME PULLA DHE FALLTA TE GJITHA

TRE ULES,DY ULES,FOTELE

DHOMA TE FJETJES

KARRIKA TE TRYEZEZ

KARRIKA RESTORANI ,LOKALI

KARRIKA KOMPJUTERI

ULSE MOTORRI,SKUTERI....
ME TE GJITHA LLOJET E MATREIALIT SHTOF SKAJ LEKURE etj etj

PO ASHTU BEJM NDRRIMIN E GERSHANEVE TE KAUQAVE


PER ME SHUM HOLLSIRA DHE INFO MUND TI SHIHNI FOTOT DHE NR TELEFONI : 044117686

RISI RIPAROJM TE GJITHA LLOJET E MOBILEJVE ME SUPER QMIMENuk ka shpallje të vizituara
Në fillim