Regall dhe tepiha

Shitet nga: Urgjent shitet regalli per femi dhe tepihat 20 Pri 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Gjendje shum te mire 60 euro regalli mediapan si dhe 55tepihat si qilima dhe 130tepihat jasemil .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim