Riparim Mobiljesh

Shitet nga: ANDI Tex 05 Tet 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Riparojm te gjitha llojet e Mobiljeve Kauqave Karrikave etj me materiale cilesore qmime te volitshme dhe garancion ne punen e kryer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim