Riparim dhe prodhim mobiljeve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mobileri MELIK 16 Jan 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
- ndrrojm
shtofin . Likur. Skaj e te gjtha llojeve te kolltukve ( kauqa) Dhe rregullojm krejt mobiljet sipas nevojes dhe marrveshjes

- riparojm dhe prodhojm kuzhina
Dhoma gjumi . Komoda . Paradhoma

Me vet kurgjo nuk kushton

mos tvjen keq prej ores 8 - 21;00 ju pergjigjna kerkesav tuaja ne viber +37744809070
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim