Riparim dhe prodhim mobiljeve

Shitet nga: Mobileria A-bro 19 Jan 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Riparojm te gjitha llojet e mobiljeve

Ndrrojm shtofin e kauqav dhe riparime tjera sipas nevojes

Ndreqmi kuzhina paradhoma komoda etj
Ndryshojm ngjyra dhe riparojm defektet te ndryshme .
Facebook - Mobileria A-bro

Me vet nuk kushton kurgjo viber +37744809070
Mos ngurroni prej ores 8;00 - 21;00 ju mir presum me sherbime tona .

Te premten nuk punojm flm per mirkuptim dmth e dile eshte dit pune per neve .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim