Riparim i mobiljeve

Shitet nga: Shpetim 01 Shk 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Riparojm te gjitha llojet e mobiljeve ,kauqave karrigave etj me materiale shtof skaj dhe materiale tjera cilesore .Japim Garancion per punen e kryer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim