Riparim mobileve

Shitet nga: Perparim 03 Mar 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm riparim te gjitha llojeve te mobileve me materjale kualitative dhe qmime me te lira ne treg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim