Riparim mobiljeve

Shitet nga: Andi tex 20 Dhj 07:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bejm renovimin e te gjitha llojeve te mobileve si kende kauqa garnitura 3-2-1 karrike separe etj etj me materjale kualitative modelet me te reja dhe qmime te volitshme ne ter kosoven nr kontaktues viber +37745595423 mbajm pergjegjsi per punen e kryer gjithashtu punojm mobile me porosi si dhe bejm montimin dhe demontimin e dhomave te fjetjes dhe transportin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim