Riparojm Mobile sipas porosis

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Riparimi-Mobilev-Albi 17 Nën 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Riparojm gjitha llojet e mobilev si dhe karrika tavolinav per Cafe si dhe karrika te veturav .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim