Riparojm dhe mbeshtjellim kauqa fotelje treules ..

Shitet nga: burim hyseni 18 Mar 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
rregullojme dhe I mbeshtjellim me shtof ose me skaj,lekure kauqat foteljet treulesat separet dhe inventaret per lokale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim