Riparojm te gjitha llojet e mobileve

Shitet nga: Adonis 18 Shk 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Bëjm riparimin e mobileve, karrikave dhe bëjm qepjen e qfardo modeli te mobileve, si dhe punojm me porosi disa lloje te mobileve.Poashtu bëjm montimin e mobileve, dhomave te gjumit dhe bejm ndërrimin e gërshëreve.Qmimet i kemi shum te volitshme.Gjithashtu transportin e kryejm ne.Te interesuarit mund te kontaktojn ne numer te telefonit 044818109 ose ne viber +37744818109 ne qdo kohë jemi te gatshëm tju ofrojm pergjigjie.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim