Rregall dhe tavoline per dhome

Shitet nga: mobile 18 Mar 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   60 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Urgjent shes rregallin dhe tavoline per dhome dite. Rregalli per momentin eshte i ndare ne 3 pjese, por mund te bashkohet perseri pa kurrfare problemi. Shiten per shkak te zhvendosjes se vendbanimit. Çmimi: 50 euro, i diskutueshem. Tel.045/50 20 40
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim