Rregall dhe treules,dyules,fotele

Shitet nga: Zymber Gocaj 30 Pri 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Mobilet jane te ruajtura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim