SET E MOBILJEVE (treulës, dyulës dhe fotele)

Shitet nga: Arzana 04 Shk 13:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes setin e mobiljeve te perbera nga: 1 treulës, 1 dyulës dhe 1 fotele. Prej tyre, treulësi hapet edhe per fletje.
Mobiljet jane te firmes SIMPO, shume te ruajtura dhe ne gjendje shume te mire. Perbehen prej materialit mikrofiber dhe jane shume te lehta per mirembajtje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim