SHES TAVOLINEN DHE TEPIH SALLONI

Shitet nga: ARDIAN 29 Dhj 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
SHES TAVOLINEN DHE NJE TEPIH SALLONI DHE SY TEPIH TE VOGEL TE GJITHA 100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim