SHES FOTELE . SHTRIHET

Shitet nga: privat 08 Jan 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes fotelen e cila shtrihet një here dhe ka ark .Ngjyra krem e hapur shihet edhe ne foto . Ne te mund te flej nje femijë ne moshen 7-8 vjeqare. Eshte i paperdorur , i ri . Cmimi 150 e ose me marrveshje .
Nr. kontaktues : 044877904
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim