SHES MOBILJET NE GJENDJE PERFEKTE

Shitet nga: Arianit Dragusha 05 Pri 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes rrethin per sallon.
Rrethi ka 4 kauqa dhe 2 qosha.
ne Foto jan 3 kauqa dhe 1 qosh, sepse 1 kauq e 1 qosh si kom ne perdorim. Shum te rujtun ne gjendje perfekte.

049 70 70 84 Hej
+377 44 150 871 Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim