SHITEN: Dritare, Derë,Tavolinë

Shitet nga: Armend Kelmendi 14 Pri 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes derën dhe dritaren me ngjyrë të bardhë, tavolinë pune për lap top & pc, mini-tavolinë si dhe mbajtëse e rrobave.

Të gjitha janë në gjendje të mirë. Për më shumë, kontaktoni në 044765224.

Të ekspozuara në adresën: Rr.Ali Hadri 14, Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim