SHITEN 2 TEPIHE -MERINOS

Shitet nga: EGZON 10 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
SHITEN DY TEPIHE TE MARKES MERINOS ME DIMENSION 2X3m.TE DYJA ME DIMENSION TE NJEJTE DHE ME KUALITET TE LARTE.TE INTERERESUARIT MUND TE KONTAKTOJNE EDHE NE VIBER +37744646431.CMIMI 130E TE DYJAT
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim