SHITEN 3+2+1+1

Shitet nga: Besa Qadraku 11 Jan 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes setin e 1 tresh + 1 dysh dhe 2 fotelje te lekures shume te ruajtura ngjyre kafe po ashtu dhe tavolinen e drurit. Cmimi 400 i negociueshem: tel 044 152 544
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim