SHITEN Dollap dhe kauqa URGJENT!!!

Shitet nga: Yllka Shehu 22 Mar 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Urgjentisht shes 2 dollape, i pari me 3 dyer dhe tjetri me dy dyer fizikisht mund te bashkohen me njeri tjetrin apo te perdoren te ndare - jane ne gjendje shume te mire, thuajse te rinj.
Dy kauqa shume pak te perdorur, me mundesi te shtrirjes. Falas japim nje tepih dhe nje pasqyre per mur.
Cmimi shume i volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim