Sallon i kompletuar

Shitet nga: Sabri 17 Tet 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Tavolina , komoda , mobiljet ( 3 , 1 , 1 ) , tabure ( ulese per nje person ) + 1 kauq per nje person qe shtrihet i perfshire ne kuader te sallonit , jane me gjendje shume te mire dhe me çmim tejet te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim