Set 3+1+1 Urgjent

Shitet nga: arlind 24 Shk 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet set 3+1+1 shume pak te perdorura qe 2 muaj jane blere jane ende te reja shiten urgjent per shkaqe te ndrrimit vendbanimit , jane material shum i mir plish (somot) dhe rethet me lekure te gjitha jane qe shtrohen si 3 po ashtu edhe fotelet presim bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim