Set Kend per Sallon,

Shitet nga: Kushtrim 14 Nën 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

630 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Set ne forme kendi per dhome te ndejes me koke me mekanizem. I blere para nje viti por i ruajtur jashtezakonisht shume, eshte pa asnje verejtje.
Ka 6 jastek dhe 3 koka me mekanizem.
Po ashtu edhe nje pjese ndarese si fotele e cila edhe mund te lidhet me pjesen kryesore ne menyre qe te zgjatet me shume dhe sipas nevojes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim