Set karrigash nga Thupra

Shitet nga: muhamed 28 Shk 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten dy sete karrigash nga thupra.
gjithesej 4 karriga , një dyshe dhe një treshe (shif.fotot).
Çmimi per një set 450€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim