Set kauqash , tavolina dhe komod televizori

Shitet nga: Petrit 22 Tet 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Set kauqash , 2 tavolina dhe 2 komoda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim