Set kauqash

Shitet nga: zana 10 Mar 09:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe nje fotele ,jane te perdorura por te ruajtur,jane shuem te pershtatshem dhe te bukura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim