Set kauqash

Shitet nga: zana 16 Mar 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes dy kauqa dhe nje fotele jane te perdorur por te ruajtura ,jane shume te bukura dhe funksionale .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim