Set kauqash

Shitet nga: zana 26 Mar 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes kauqa dy dhe nje fotele ,keto jane nje komplet set kauqash dhe fotele te ruajtura dhe te bukura per ndonje sallon te bukur .zyre apo kafeteri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim